BZ WBK

Serwis internetowy
www.bzwbk.pl

Konto Godne Polecenia 4%+100 zł premii

Jest to konto osobiste z jednoczesnym oprocentowaniem utrzymywanych na nim środków. Kwoty do 4 000 zł znajdujące się na koncie są oprocentowane w wysokości 4% natomiast powyżej 4 000 zł na 1%. Co ciekawe klient może założyć 3 takie rachunki, co oznacza, że wysokiemu oprocentowaniu może podlegać 12 000 zł. Konto Godne Polecenia jest prowadzone bezpłatnie i pozwala na bezpłatne wykonywanie przelewów internetowych. Obecnie BZ WBK prowadzi promocję, dzięki której można otrzymać 100 zł za założenie konta. W tym celu należy zarejestrować się na stronie promocji, a następnie przejść na stronę banku z wygenerowanego linku i złożyć wniosek o Konto Godne Polecenia. Promocja trwa do 16 lutego.

ZYSK

ZWIŃ

POKAŻ UKRYTE

Oprocentowanie lokaty
x

Oprocentowanie lokaty

Prezentujemy tu Oprocentowanie Nominalne w skali roku przed opodatkowaniem tzw. podatkiem Belki - 19%. W lokatach progresywnych jest to średnia arytmetyczna - więcej o lokatach progresywnych »

4.00 %

Znasz taką lokatę - bez kar za zerwanie?

2,7%  
 • do 100 tys. zł na 2,7% przez 3 miesiące
 • lokata pracuje a środki ciągle pod ręką
 • zakładana bez konta i w pełni online
x

Kwota lokaty min. - max.

100 - 4 000 zł

Okres lokaty

6 miesięcy

Hity procentowe
x

Hity procentowe

Oznaczamy w ten sposób lokaty o najwyższym oprocentowaniu w swoich bankach. Pamiętaj jednak, że najlepsze oprocentowanie »

 • hit procentowy banku

Dodatkowe bonusy
x

Dodatkowe bonusy

Zdarza się, że porównywane lokaty mają zbliżone warunki finansowe, ale jedna z nich daje szansę na atrakcyjne nagrody – czasami warto wziąć to pod uwagę.

100 zł za założenie Konta Godnego Polecenia

 1. Aby założyć Konto Godne Polecenia i otrzymać 100 zł premii należy zarejestrować się na stronie promocji, a następnie przejść na stronę banku z wygenerowanego linku i złożyć wniosek o Konto Godne Polecenia. Promocja trwa do 16 lutego.
 2. Kolejnym krokiem do uzyskania premii jest wykonanie przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych, także BLIKiem i w Internecie. Należy to zrobić do 15 marca 2016 r. O wypełnieniu wszystkich warunków promocji powiadomi Cię organizator, który skontaktuje się z Tobą 11 kwietnia.
 3. W ostatnim etapie należy uzupełnić swoje dane, aby otrzymać premię. Masz na to czas do 20 kwietnia.   

Rodzaj oprocentowania
x

Rodzaj oprocentowania

Wysokość oprocentowania bez informacji o jego rodzaju jest informacją niepełną a może być błędną - zobacz rodzaje oprocentowania »

stałe

 

CHARAKTERYSTYKA

ZWIŃ

POKAŻ UKRYTE

Szczegóły oprocentowania
 • Istnieje możliwość założenie trzech rachunków KGP, co oznacza, że można ulokować na koncie 12 000 zł z 4% oprocentowaniem

Kapitalizacja odsetek
x

Kapitalizacja odsetek

Kapitalizacja Odsetek określa moment naliczania przez bank odsetek na danej lokacie - więcej o kapitalizacji znajdziesz tutaj »

dzienna

Liczba możliwych do założenia lokat
3

Maksymalna wartość wszystkich lokat
12 000

 

WYGODA

ZWIŃ

POKAŻ UKRYTE

Sposób otwarcia lokaty
 • key__Online1
 • lokaty online + telefon
 • oddział

Wymagalność konta
 • wymaga założenia konta osobistego przy zakładaniu lokaty

Odnawialność lokaty
x

Odnawialność lokaty

Banki jeszcze przed założeniem lokaty muszą wiedzieć co zrobić z Twoimi pieniędzmi po jej zakończeniu i stosują trzy sposoby - więcej o rodzajach odnawialności tutaj »

Zarządzanie lokatami online
 • zarządzanie lokatami dla posiadaczy konta osobistego w tym banku

Zakończenie lokaty

Powiadomienie o zbliżającym się końcu lokaty

brak

 

BEZPIECZEŃSTWO

ZWIŃ

POKAŻ UKRYTE

Bezpieczeństwo bliskich

tak

dyspozycja na wypadek śmierci
x

dyspozycja na wypadek śmierci

Pozwala w szybki sposób udostępnić najbliższej rodzinie środki znajdujące się na lokacie w sytuacji śmierci jedynego właściciela tej lokaty »

W oddziale
Klient może złożyć pisemną dyspozycję na wypadek śmierci, w której poleci bankowi dokonanie po swojej śmierci wypłaty na rzecz współmałżonka, dzieci, rodziców lub rodzeństwa. Formularz dostępny jest w oddziale BZ WBK.

możliwa współwłasność
x

możliwa współwłasność

Rozwiązanie pozwala na stały dostęp do środków na lokacie dla dwóch współwłaścicieli co ma znaczenie m.in. przy niedyspozycji jednego z nich »

Możliwa
Istnieje możliwość założenie rachunku wspólnego. Każdy we współposiadaczy odpowiada w równym stopniu za działania pozostałych. 

możliwe pełnomocnictwo
x

możliwe pełnomocnictwo

Rozwiązanie pozwala delegować zarządzanie Twoją lokatą innej, zaufanej Ci osobie tu więcej na temat pełnomocnictw »

W oddziale
Pełnomocnitwo może być udzielane lub odwoływane w formie pisemnej, wg wzorów obowiązujących w banku BZ WBK. Pełnomocnictwo można ustanowić w placówce banku. 

Konsekwencje zerwania lokaty

Brak utraty odsetek.

Gwarancja BFG
x

Gwarancja BFG

Gwarantuje zwrot pieniędzy zgromadzonych na lokatach w przypadku zawieszenia działalności banku lub SKOK'u - więcej o BFG znajdziesz tu »

do kwoty 100 000 EUR dla każdego klienta banku

 

SWOBODA

ZWIŃ

POKAŻ UKRYTE

Dostępność odsetek
 • odsetki dostępne po zakończeniu lokaty

Istotne ograniczenia
x

Istotne ograniczenia

Istotne ograniczenia dotyczą głównie lokat promocyjnych np. tylko dla "nowych Klientów" lub "nowych środków" - więcej znajdziesz tu »

 

JAK ZAŁOŻYĆ

ZWIŃ

POKAŻ UKRYTE

Proces zakładania lokaty

ZAŁOŻENIE KONTA GODNEGO POLECANIA + 100 zł premii

1. WNIOSEK
Aby założyć Konto Godne Polecenia i otrzymać 100 zł premii należy zarejestrować się na stronie promocji, a następnie przejść na stronę banku z wygenerowanego linku i złożyć wniosek o Konto Godne Polecenia. Promocja trwa do 16 lutego. 
UWAGA! - Promocja jest przeznaczona dla nowych klientów banku, którzy nie posiadali konta osobistego w BZ WBK od 15 sierpnia 2015 r.
2. UMOWA
Umowę możesz podpisać za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego lub poprzez wizytę kuriera.
3. ZARZĄDZANIE KONTEM
PIN do bankowości elektronicznej zostanie przesłany na numer telefonu, który podałeś we wniosku, a PIN do karty możesz ustalić samodzielnie poprzez bankowość elektroniczną.
4. UZYSKANIE PREMII 100 ZŁ
Kolejnym krokiem do uzyskania premii jest wykonanie przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych, także BLIKiem i w Internecie. Należy to zrobić do 15 marca 2016 r. O wypełnieniu wszystkich warunków promocji powiadomi Cię organizator, który skontaktuje się z Tobą 11 kwietnia. W ostatnim etapie należy uzupełnić swoje dane, aby otrzymać premię. Masz na to czas do 20 kwietnia.  

Podgląd formularza

bz_wbk_konto_godne_polecenia_1.jpgbz_wbk_konto_godne_polecenia_2.jpgbz_wbk_konto_godne_polecenia_3.jpgbz_wbk_konto_godne_polecenia_4.jpg bz_wbk_konto_godne_polecenia_5.jpg

Średni czas zakładania / ilość stron formularza

10 min. / 2 strony

Potrzebne dane
 • dane z dowodu osobistego
 • telefon komórkowy
 • e-mail

 

INNE

ZWIŃ

POKAŻ UKRYTE

Bank
 • BZ WBK

Premiera rynkowa
2015-12-10

Promowane w TV

nie

 

PODSUMOWANIE

ZWIŃ

POKAŻ UKRYTE

Atuty oferty
 • 100 zł premii za założenie konta
 • jest to konto osobiste z wysokim oprocentowaniem utrzymywanych na nim środków
 • 4% dla kwot do 4 000 zł i 1% dla kwot wyższych
 • istnieje możiwość założenia trzech takich rachunków i ulokowania na 4% do 12 000 zł

Opinia redaktora

Konto Godne Polecenia gwarantuje korzystne warunki m.in.: darmowe prowadzenie konta oraz bezpłatne przelewy internetowe. Jednak to nie wszystko. Można za nim ulokować do 4000 zł i cieszyć się oprocentowaniem 4%. Co ciekawe klient może założyć 3 rachunki, co oznacza, że wysokiemu oprocentowaniu może podlegać 12 000 zł. 

Ostatnia aktualizacja

25 stycznia 2016, 14:27