Pożyczki na 60 dni za darmo

x

LendON

LendON
Pożyczki przez internet

Na przestrzeni ostatnich miesięcy Lendon oferuje coraz ciekawsze warunki swoim klientom. Wiosną 2018 za pierwszym razem możesz pożyczyć 2 500 zł zupełnie za darmo - nie licząc symbolicznego gorsza opłaty autoryzującej.

Co więcej, Lendon.pl ma dwa warianty promocji – pierwszą, darmową pożyczkę i drugą, obniżki dla stałych klientów. Jeśłi chciałbyś pożyczyć jeszcze raz – pożyczka kusi wysoką kwotą (aż 3 600 zł) i rabatem, dzięki któremu można znacznie obniżyć prowizję, bo nawet o 30% - zależnie od kwoty pożyczki.

więcej ∨

Dostępność pożyczek LendOn

Co ważne – nie musisz mieć stałego dochodu, aby dostać tam pożyczkę, a z dokumentów wystarczy Ci tylko dowód osobisty. Oczywiście potwierdzenie posiadania umowy o pracę znacznie zwiększa Twoje szanse na otrzymanie kwoty, która Cię satysfakcjonuje, jednak jej brak Cię nie przekreśli. Dodatkowo zastanów się, czy nie widniejesz w jakimś rejestrze dłużników (głównie ERIF, KRD), bo może to spowodować odrzucenie Twojego wniosku.

 

A jak jest z dostępnością – sprawdź, czy Twój bank jest na liście którą publikuje Lendon, a dzięki temu otrzymasz przelew ekspresowo, w dni powszednie od 8 do 21 a w weekendy od 9 do 18:00. Dzięki temu święta lub dni wolne nie są przeszkodą, aby w kilkanaście minut otrzymać pieniądze – w razie gdyby wypadło coś niespodziewanego.

 

W LendOn jasne zasady

Na korzyść firmy Lendon przemawia pełna przejrzystość i dostęp do informacji – na stronie internetowej można przeczytać ramową umowę pożyczki, regulamin, porady i wszystkie tabele opłat, a wiele innych firm pożyczkowych nie udostępnia w ten sposób informacji. Pozytywnie wypada również traktowanie nieterminowych klientów – opłaty windykacyjne nie są wysokie – jedyna opłata to monit telefoniczny (14 zł). Nie zapominajmy również, że dzięki obniżkom stóp procentowych, ewentualnie nakładane kary są znacznie niższe (maksymalne odsetki którymi mogą Cię obciążyć zależą od referencyjnej stopy procentowej, która znacznie spadła od 2014 roku).

 

Pożyczki Lendon w 100% przez internet

Umowę możesz zatwierdzić w 100% elektronicznie (żadnych listów, kuriera, drukowania umowy), a możliwość przedłużenia pożyczki jest na przejrzystych warunkach. Jeśli masz mało czasu i lubisz wszystko szybko załatwić bez wielu formalności, to prawdopodobnie takie wyjście przypadnie Ci do gustu.

 

Lendon nie działa tylko w Polsce – jest częścią łotewskiej grupy Cream Finance, która udziela pożyczek na Litwie, Gruzji, Czechach i na Słowacji. W naszym kraju rozpoczął działalność 2 lata temu pod kierownictwem Adama Dąbrowskiego (jako prokurenta), pracującego wcześniej w warszawskim domu maklerskim. Ostatnio Lendon.pl dynamicznie się rozwija - wprowadził do swoich usług doradztwo finansowe, z którego możesz skorzystać, jeśli wziąłeś pożyczkę min. 2 razy, w postaci darmowych konsultacji w zakresie wykorzystania swoich środków finansowych.

 

Jeszcze dwa lata temu internetowe firmy pożyczkowe proponowały jedynie pieniądze na krótki czas – do dnia dzisiejszego nastąpił ich niekwestionowany postęp, od szybkiej pożyczki do kompleksowe usługi dla klienta detalicznego, na jasnych zasadach, pod nadzorem KNF i opieką Rzecznika Konsumenta.

mniej ∧

Ranking pożyczek online LendON

RRSO - od najniższego
x

wg
RRSO dla 1000 zł/30 dni
x

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania - RRSO liczona jest dla przykładowej pożyczki w wysokości 1 000 zł zaciąganej na okres 30 dni.

 

Wskaźnik ten liczony jest w taki sam sposób dla każdej opisywanej przez nas pożyczki, dzięki czemu możesz je łatwo porównywać.

0 %

Kwota maksymalna 3 000 zł

Okres maksymalny 45 dni

  • do 3 000 zł na 45 dni za darmo
  • dostępność 7 dni w tygodniu

WEŹ POŻYCZKĘ

RRSO dla 1000 zł/30 dni
x

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania - RRSO liczona jest dla przykładowej pożyczki w wysokości 1 000 zł zaciąganej na okres 30 dni.

 

Wskaźnik ten liczony jest w taki sam sposób dla każdej opisywanej przez nas pożyczki, dzięki czemu możesz je łatwo porównywać.

1 819 %

Kwota maksymalna 6 000 zł

Okres maksymalny 45 dni

  • dostępność 7 dni w tygodniu

WEŹ POŻYCZKĘ

dziś masz do wyboru:

40

pożyczek online

 

w tym 16 pożyczek za darmo »

 

Polecane Pożyczki

Więcej?

3 000 zł
na 30 dni
z Vivus »

Na Dłużej?

1 500 zł
na 60 dni
w Wonga »

Czy Tak Średnio?

2 000 zł
na 45 dni z
Extra Portfel »