Pożyczki na 60 dni za darmo

x

Vivus

Vivus
Pożyczki przez internet

Firma Vivus jest cenionym na rynku serwisem pożyczkowym i laureatem wielu nagród, otrzymała między innymi Laur Konsumenta za rok 2013 oraz Skrzydła KRD. Oferta firmy skierowana jest przede wszystkim do osób, które interesuje krótkoterminowa pożyczka przez internet.

Serwis Vivus należy do 4finance Group, która w ciągu 4 ostatnich lat udzieliła aż 2 000 000 pożyczek w siedmiu krajach Europy - dzięki temu zarówno oferta jak i sam proces udzielania pożyczek przez internet został maksymalnie uproszczony.

Wraz z lojalnością rośnie kwota pożyczki

Obecnie pierwsza pożyczka Vivus udzielana jest za darmo do kwoty 1600 zł na okres do 30 dni. Jeśli zobowiązanie zostanie uiszczone w terminie i nie zostanie naruszony żaden zapis w regulaminie, klient może wnioskować o drugą pożyczkę w wysokości do 2600 zł, trzecia pożyczka może wynosić już 3000 zł, czwarta 3500 zł, piąta 4000 zł, szósta 4500 zł a 7 i każda następna do 5000 zł. W sytuacji, gdy pożyczkodawca nie może spłacić pożyczki w wyznaczonym terminie, ma prawo przedłużyć termin spłaty zobowiązania po uiszczeniu odpowiedniej opłaty. Termin spłaty można odroczyć o 7, 14 lub 30 dni. W przypadku braku wpłaty klient ponosi konsekwencje związane z niedotrzymaniem umowy: ponosi koszty upomnień, odsetek i opłat windykacyjnych, jak również trafia do rejestru dłużników.

 

Opłaty, jakie na użytkownika nakłada Vivus pożyczka, są czytelne i można zapoznać się z nimi na stronie internetowej pożyczkodawcy Wivus.pl. Na stronie internetowej znaleźć można specjalny kalkulator, który pozwoli obliczyć całkowite koszty uzyskania pożyczki, jak również wzór umowy, którą podpisuje się z firmą pożyczkową.

więcej ∨

Wygodna pożyczka przez internet lub telefon

Pożyczka online w Vivus jest prosta i czytelna, a sama procedura krótkotrwała i nieskomplikowana. Chcąc uzyskać pożyczkę, użytkownik może obrać jedną z dwóch dróg działania. Pierwszą jest zaciągnięcie pożyczki przez internet i rejestracja na stronie internetowej pożyczkodawcy. Kolejną alternatywą jest kontakt telefoniczny z konsultantem vivus pożyczki i zgłoszenie zapotrzebowania na daną kwotę i okres pożyczki. Decydując się na usługę pożyczki online, klient musi dokonać wpłaty weryfikacyjnej w wysokości 0.01 zł na konto pożyczkodawcy.

 

Pożyczka w vivus przeznaczona jest dla obywateli Rzeczpospolitej Polskiej, będących w przedziale wiekowym między 20 a 78 rokiem życia. Osoba wnioskująca o udzielenie pożyczki w vivus nie może figurować w jakimkolwiek rejestrze dłużników, musi również posiadać rachunek bankowy na własne nazwisko i aktywny telefon komórkowy. Przy udzielaniu pożyczki vivus niezbędny jest również dowód osobisty.

  

Szybka i dogodna operacja pożyczkowa

Decyzja o przyznaniu pożyczki zostaje wydana po weryfikacji klienta i dokonaniu opłaty weryfikacyjnej. W zależności od tego, w którym banku pożyczkobiorca posiada konto, może trwać to od kilku minut do kilkudziesięciu godzin. Podobnie jest w przypadku przelewu gotówki, czas oczekiwania jest zależny od terminu operacji danego banku. Firma Vivus posiada rachunki w kilku bankach, przez co może dostosować się do klienta, by cały proces trwał jak najkrócej. Z myślą o lojalnych klientach stworzono również program bonusowy, który nagradza klientów za polecanie usług firmy.

mniej ∧

Ranking pożyczek online Vivus

RRSO - od najniższego
x

wg
Vivus Online - lokata zakładana od początku do końca przez internet.
RRSO dla 1000 zł/30 dni
x

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania - RRSO liczona jest dla przykładowej pożyczki w wysokości 1 000 zł zaciąganej na okres 30 dni.

 

Wskaźnik ten liczony jest w taki sam sposób dla każdej opisywanej przez nas pożyczki, dzięki czemu możesz je łatwo porównywać.

0 %

Kwota maksymalna 3 000 zł

Okres maksymalny 30 dni

  • pożyczka na dowód bez jakichkolwiek zaświadczeń
  • do 3 000 zł teraz do 30 dni za darmo
  • wysoki wskaźnik przyznawalności pożyczek

WEŹ POŻYCZKĘ

Vivus Online - lokata zakładana od początku do końca przez internet.
RRSO dla 1000 zł/30 dni
x

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania - RRSO liczona jest dla przykładowej pożyczki w wysokości 1 000 zł zaciąganej na okres 30 dni.

 

Wskaźnik ten liczony jest w taki sam sposób dla każdej opisywanej przez nas pożyczki, dzięki czemu możesz je łatwo porównywać.

819 %

Kwota maksymalna 7 500 zł

Okres maksymalny 30 dni

  • jedne z najtańszych kolejnych pożyczek na rynku
  • wielokrotna możliwość przedłużenia terminu spłaty
  • pierwsza pożyczka do 3 000 zł na 30 dni za darmo druga do 7500 zł

WEŹ POŻYCZKĘ

dziś masz do wyboru:

40

pożyczek online

 

w tym 16 pożyczek za darmo »

 

Polecane Pożyczki

Więcej?

3 000 zł
na 30 dni
z Vivus »

Na Dłużej?

1 500 zł
na 60 dni
w Wonga »

Czy Tak Średnio?

2 000 zł
na 45 dni z
Extra Portfel »