Pożyczki na 60 dni za darmo

x

NetCredit

Serwis internetowy:
www.netcredit.pl

NetCredit
Pożyczki przez internet

Oferta firmy Net Credit skierowana jest do klientów zainteresowanych pozyskaniem szybkiej i bezproblemowej pożyczki online bez konieczności wychodzenia z domu.  Pierwsza pożyczka od ręki może wynieść nawet 1500 zł.

W celu uzyskania pożyczkiprzez internet użytkownik zobowiązany jest do zarejestrowania się i utworzenia konta na stronie internetowej pożyczkobiorcy oraz dokonania opłaty weryfikacyjnej w wysokości 0,01 zł lub 1,00 zł. 

więcej ∨

Dla osób ze stałym źródłem dochodu

Pożyczka netcredit skierowana jest do obywateli Rzeczpospolitej Polskiej zamieszkałych w kraju i znajdujących się w przedziale wiekowym między 20 a 65 rokiem życia. O udzielenie pożyczki netcredit mogą wnioskować osoby wykazujące stałe źródło dochodów, odznaczające się pozytywną historią kredytową, posiadające rachunek w polskim banku oraz aktywny telefon komórkowy. Pożyczka net credit jest usługą całkowicie zautomatyzowaną, co oznacza, że jest to pożyczka przezinternet i cały proces związany z wnioskiem, zawarciem umowy i weryfikacją klienta przebiega online. Net credit pozostaje do dyspozycji swoich klientów od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7.00-14.00, a z konsultantami można kontaktować się drogą elektroniczną oraz telefonicznie.

 

Przy składaniu wniosku o przyznanie pożyczki nie są wymagane żadne dokumenty i zaświadczenia, celem weryfikacji podaje się numer rachunku bankowego. Pożyczkobiorca przeprowadza weryfikację klienta w dostępnych bazach dłużników, o czym informuje regulamin. Czas uzyskania pożyczki uzależniony jest od systemu i czasu niezbędnego na przepływ gotówki między rachunkami Net credit i pożyczkobiorcy i może wynosić od kwadransa do kilkudziesięciu godzin. Umowa zawierana pomiędzy stronami ma postać elektroniczną.

 

Pierwsza pożyczka do 1500 zł za darmo

Net credit pożyczka umożliwia uzyskanie kwoty w wysokości od 150 do 4000 zł na okres do 30 dni. Pierwsza pożyczka online do kwoty 1500 zł oferowana jest za darmo. W sytuacji, jeśli klient nie może uiścić spłaty w wyznaczonym terminie, ma możliwość przedłużyć okres spłaty o 7, 14 lub 30 dni. Na stronie pożyczkodawcy znaleźć można czytelny kalkulator, który pozwala zapoznać się z pełnymi kosztami uzyskania pożyczki net credit. Po zalogowaniu się do swojego konta można uzyskać informacje o szczegółach zawartej umowy i kwocie do spłaty. W przypadku nieterminowej spłaty zadłużenia pożyczkobiorca ponosi koszty upomnień, odsetek oraz działań windykacyjnych.

 

Net credit pożyczka dba o zadowolenie swoich klientów, udostępniając program partnerski oraz liczne promocje i nagrody. Stali klienci mogą uprościć procedurę pożyczkową, wnioskując o gotówkę za pośrednictwem usługi SMS. 

mniej ∧

Ranking pożyczek online NetCredit

RRSO - od najniższego
x

wg
RRSO dla 1000 zł/30 dni
x

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania - RRSO liczona jest dla przykładowej pożyczki w wysokości 1 000 zł zaciąganej na okres 30 dni.

 

Wskaźnik ten liczony jest w taki sam sposób dla każdej opisywanej przez nas pożyczki, dzięki czemu możesz je łatwo porównywać.

0 %

Kwota maksymalna 3 000 zł

Okres maksymalny 30 dni

  • do 3 000 zł na 30 dni za darmo
  • 5% - 50% zniżki w prowizjach na kolejne pożyczki
  • 30% rabat urodzinowy dla stałych klientów

WEŹ POŻYCZKĘ

dziś masz do wyboru:

40

pożyczek online

 

w tym 16 pożyczek za darmo »

 

Polecane Pożyczki

Więcej?

3 000 zł
na 30 dni
z Vivus »

Na Dłużej?

1 500 zł
na 60 dni
w Wonga »

Czy Tak Średnio?

2 000 zł
na 45 dni z
Extra Portfel »