Noble Bank

Serwis internetowy
noblebank.pl

Lokata Rentierska Gold XII 24M

Lokata 2-letnia dostępna od 150000 zł kapitału. Maksymalna kwota to 20 mln zł. Oferuje jedno z wyższych stałych oprocentowań na tak duże kwoty i okres. Końcowy zysk jest więc pokaźny.

x

ZYSK

ZWIŃ

POKAŻ UKRYTE

Oprocentowanie lokaty
x

Oprocentowanie lokaty

Prezentujemy tu Oprocentowanie Nominalne w skali roku przed opodatkowaniem tzw. podatkiem Belki - 19%. W lokatach progresywnych jest to średnia arytmetyczna - więcej o lokatach progresywnych »

2.90 %

Zobacz Lokaty online bez konta - Maj 2019

 • tylko na dobry procent - 4,0%, 3,5% czy 2,8%
 • głównie na okres 3 miesięcy
 • zakładane bez konta w trybie full online
x

Kwota lokaty min. - max.

150 000 - 20 000 000 zł

Okres lokaty

Hity procentowe
x

Hity procentowe

Oznaczamy w ten sposób lokaty o najwyższym oprocentowaniu w swoich bankach. Pamiętaj jednak, że najlepsze oprocentowanie »

Dodatkowe bonusy
x

Dodatkowe bonusy

Zdarza się, że porównywane lokaty mają zbliżone warunki finansowe, ale jedna z nich daje szansę na atrakcyjne nagrody – czasami warto wziąć to pod uwagę.

Promocja polega na możliwości otrzymania Karty Noble Concierge, upoważniającej do korzystania z Programu Noble Concierge, po założeniu „Lokaty Rentierskiej Gold” na kwotę nie niższą niż 1 mln złotych. Karta ważna jest przez okres 1 roku i obejmuje organizację oraz świadczenia na życzenie Klienta: dostawy kwiatów, zakupów, zamawiania taksówek, dostarczania biletów na wydarzenia kulturalne i sportowe, organizację wypoczynku, rezerwację sali konferencyjnej, czy też stolika w wybranej restauracji.

Rodzaj oprocentowania
x

Rodzaj oprocentowania

Wysokość oprocentowania bez informacji o jego rodzaju jest informacją niepełną a może być błędną - zobacz rodzaje oprocentowania »

stałe

 

CHARAKTERYSTYKA

ZWIŃ

POKAŻ UKRYTE

Szczegóły oprocentowania

Kapitalizacja odsetek
x

Kapitalizacja odsetek

Kapitalizacja Odsetek określa moment naliczania przez bank odsetek na danej lokacie - więcej o kapitalizacji znajdziesz tutaj »

miesięczna

Liczba możliwych do założenia lokat
brak ograniczeń

Maksymalna wartość wszystkich lokat
20 000 000

 

WYGODA

ZWIŃ

POKAŻ UKRYTE

Sposób otwarcia lokaty
 • lokaty online + telefon
 • oddział

Wymagalność konta
 • nie wymaga zakładania konta osobistego przy zakładaniu lokaty

Odnawialność lokaty
x

Odnawialność lokaty

Banki jeszcze przed założeniem lokaty muszą wiedzieć co zrobić z Twoimi pieniędzmi po jej zakończeniu i stosują trzy sposoby - więcej o rodzajach odnawialności tutaj »

 • odnawialna automatycznie

Zarządzanie lokatami online
 • zarządzanie lokatami bez posiadania konta osobistego w tym banku

Zakończenie lokaty
 • przelew kwoty i odsetek na konto, z którego wpłynęły środki

Powiadomienie o zbliżającym się końcu lokaty

brak

 

BEZPIECZEŃSTWO

ZWIŃ

POKAŻ UKRYTE

Bezpieczeństwo bliskich

tak

dyspozycja na wypadek śmierci
x

dyspozycja na wypadek śmierci

Pozwala w szybki sposób udostępnić najbliższej rodzinie środki znajdujące się na lokacie w sytuacji śmierci jedynego właściciela tej lokaty »

Możliwa
Istnieje możliwość ustanowienia dyspozycji w formie pisemnej na wypadek śmierci na rzecz: małżonka, zstępnych lub rodzeństwa. Dyspozycja może być złożona tylko w przypadku rachunków indywidualnych. 

możliwa współwłasność
x

możliwa współwłasność

Rozwiązanie pozwala na stały dostęp do środków na lokacie dla dwóch współwłaścicieli co ma znaczenie m.in. przy niedyspozycji jednego z nich »

Możliwa
Istnieje możliwość ustanowienie pełnomocnictwa na rzecz jednej osoby lub kilku osób. Wszyscy właściciele rachunku mogą nim samodzielnie dysponować, ale są także w równym stopniu odpowiedzilani za dyspocyzje, które zostały złożone przez pozostałych posiadaczy rachunku. Zmiany rachunku z indywidaulnego na wspólny dokonuje się w oddziale banku poprzez podpisanie aneksu do umowy.

możliwe pełnomocnictwo
x

możliwe pełnomocnictwo

Rozwiązanie pozwala delegować zarządzanie Twoją lokatą innej, zaufanej Ci osobie tu więcej na temat pełnomocnictw »

Możliwa

Istnieje możliwość ustanowienia pełnomocnictwa w placówce banku. Odpowiedzialność za dyspozycję pełnomocnika ponosi osoba, która jest posiadaczem rachunku. 

Konsekwencje zerwania lokaty

Częściowa utrata odsetek
Likwidacja lokaty w ciągu 12 miesięcy od założenia lub odnowienia lokaty skutkuje obniżeniem oprocentowania do wysokości 1%, a likwidacja w terminie późniejszym – obniżenie oprocentowania do wysokości 1,25%.

Gwarancja BFG
x

Gwarancja BFG

Gwarantuje zwrot pieniędzy zgromadzonych na lokatach w przypadku zawieszenia działalności banku lub SKOK'u - więcej o BFG znajdziesz tu »

do kwoty 100 000 EUR dla każdego klienta banku

 

SWOBODA

ZWIŃ

POKAŻ UKRYTE

Dostępność odsetek
 • odsetki dostępne na bieżąco

Istotne ograniczenia
x

Istotne ograniczenia

Istotne ograniczenia dotyczą głównie lokat promocyjnych np. tylko dla "nowych Klientów" lub "nowych środków" - więcej znajdziesz tu »

 

JAK ZAŁOŻYĆ

ZWIŃ

POKAŻ UKRYTE

Proces zakładania lokaty

1. WNIOSEK
Jeżeli chcesz założyć lokatę, przejdź na stronę banku i wypełnij bardzo prosty formularz podając jedynie: imię, nazwisko, telefon komórkowy oraz e-mail.
2. INFOLINIA
Oddzwoni do Ciebie konsultant banku, który umówi się z Tobą na spotkanie w jednym z oddziałów banku:
3. ODDZIAŁ/UMOWA
W oddziale popisujesz umowę otwarcia lokaty.
4. PRZELEW
W ciągu 14 dni od podpisania umowy przelewasz środki na konto lokaty. Bank otwiera lokatę najpóźniej do 1 dnia roboczego od momentu wpłaty kwoty.

Podgląd formularza

noblebank_rentierska_golad_xi_form1.png

Średni czas zakładania / ilość stron formularza

2 min. / 1 strony

Potrzebne dane
 • dane z dowodu osobistego
 • telefon komórkowy
 • e-mail

 

INNE

ZWIŃ

POKAŻ UKRYTE

Bank
 • Noble Bank

Premiera rynkowa
2015-04-01

Promowane w TV

nie

 

PODSUMOWANIE

ZWIŃ

POKAŻ UKRYTE

Atuty oferty
 • odsetki dostępne co miesiąc podczas gdy kwota kapitału stale pracuje
 • przyjazny proces zakładania lokaty dla osób preferujących osobisty kontakt z pracownikiem banku: krótki formularz, konsultant infolinii, a następnie pracownik oddziału

Opinia redaktora

Bardzo korzystne warunki lokaty skierowanej dla osób chcących zainwestować większą kwotę pieniędzy. Comiesięczna dostępność odsetek sprawia, ze klient otrzymuje systematycznie zysk z lokaty. Ciekawa jest również promocja banku związana z możliwości a otrzymania Karty Noble Concierge. Kolejnym atutem jest odnawialność lokaty oraz możliwość zachowania odsetek mimo zerwania lokaty przed jej końcem. Niestety by założyć depozyt konieczna jest wizyta w placówce banku. Dodatkowo mimo długiego okresu lokaty bank nie przewidział opcji ochrony bliskich w postaci dyspozycji na wypadek śmierci, możliwości utworzenia współwłasności lub pełnomocnictwa.

Ostatnia aktualizacja

20 stycznia 2016, 09:05