Toyota Bank

Serwis internetowy
www.toyotabank.pl

Lokata Plan Depozytowy +19 1D

Zakładając tę krótkoterminową lokatę nie zamrażamy swoich środków na dłuższy czas. Bank umożliwia Klientom zarządzanie lokatami przez internetowy panel, który dołączany jest do każdego rachunku osobistego. Krótki okres lokowania środków wraz z automatycznym odnawianiem pozwala na bieżąco zarabiać i nie martwić się terminem zakończenia lokaty.

ZYSK

ZWIŃ

POKAŻ UKRYTE

Oprocentowanie lokaty
x

Oprocentowanie lokaty

Prezentujemy tu Oprocentowanie Nominalne w skali roku przed opodatkowaniem tzw. podatkiem Belki - 19%. W lokatach progresywnych jest to średnia arytmetyczna - więcej o lokatach progresywnych »

0.40 %

Zobacz Lokaty online bez konta - Maj 2019

 • tylko na dobry procent - 4,0%, 3,5% czy 2,8%
 • głównie na okres 3 miesięcy
 • zakładane bez konta w trybie full online
x

Kwota lokaty min. - max.

5 000 zł - bez limitu

Okres lokaty

Hity procentowe
x

Hity procentowe

Oznaczamy w ten sposób lokaty o najwyższym oprocentowaniu w swoich bankach. Pamiętaj jednak, że najlepsze oprocentowanie »

Dodatkowe bonusy
x

Dodatkowe bonusy

Zdarza się, że porównywane lokaty mają zbliżone warunki finansowe, ale jedna z nich daje szansę na atrakcyjne nagrody – czasami warto wziąć to pod uwagę.

brak bonusów

Rodzaj oprocentowania
x

Rodzaj oprocentowania

Wysokość oprocentowania bez informacji o jego rodzaju jest informacją niepełną a może być błędną - zobacz rodzaje oprocentowania »

stałe

 

CHARAKTERYSTYKA

ZWIŃ

POKAŻ UKRYTE

Szczegóły oprocentowania
brak opisu

Kapitalizacja odsetek
x

Kapitalizacja odsetek

Kapitalizacja Odsetek określa moment naliczania przez bank odsetek na danej lokacie - więcej o kapitalizacji znajdziesz tutaj »

na koniec okresu

Liczba możliwych do założenia lokat
brak ograniczeń

Maksymalna wartość wszystkich lokat
brak ograniczeń

 

WYGODA

ZWIŃ

POKAŻ UKRYTE

Sposób otwarcia lokaty
 • key__Online1

Wymagalność konta
 • wymaga założenia konta osobistego przy zakładaniu lokaty
 • wymaga posiadania konta osobistego w tym banku

Odnawialność lokaty
x

Odnawialność lokaty

Banki jeszcze przed założeniem lokaty muszą wiedzieć co zrobić z Twoimi pieniędzmi po jej zakończeniu i stosują trzy sposoby - więcej o rodzajach odnawialności tutaj »

 • do wyboru: odnawialna automatycznie lub nieodnawialna

Zarządzanie lokatami online
 • zarządzanie lokatami dla posiadaczy konta osobistego w tym banku

Zakończenie lokaty
 • przelew kwoty i odsetek na konto w banku założenia lokaty

Powiadomienie o zbliżającym się końcu lokaty

brak

 

BEZPIECZEŃSTWO

ZWIŃ

POKAŻ UKRYTE

Bezpieczeństwo bliskich

tak

dyspozycja na wypadek śmierci
x

dyspozycja na wypadek śmierci

Pozwala w szybki sposób udostępnić najbliższej rodzinie środki znajdujące się na lokacie w sytuacji śmierci jedynego właściciela tej lokaty »

Droga pocztowa
Klient może złożyć pisemną dyspozycję na wypadek śmierci, w której poleci bankowi dokonanie po swojej śmierci wypłaty na rzecz współmałżonka, dzieci, rodziców lub rodzeństwa. Formularz dostępny jest na stronie banku, należy wysłać go listem na adres banku.

możliwa współwłasność
x

możliwa współwłasność

Rozwiązanie pozwala na stały dostęp do środków na lokacie dla dwóch współwłaścicieli co ma znaczenie m.in. przy niedyspozycji jednego z nich »

Poprzez kuriera
Bank umożliwia utworzenie współwłasności już na etapie zakładania konta do lokaty. Klient może to zrobić zaznaczając we wniosku chęć otworzenia konta wspólnego. Współwłaścicielem może zostać każdy. W sytuacji wyboru opisywanej opcji bank udostępnia każdemu ze współposiadaczy Umowę Bankowości Elektronicznej.

możliwe pełnomocnictwo
x

możliwe pełnomocnictwo

Rozwiązanie pozwala delegować zarządzanie Twoją lokatą innej, zaufanej Ci osobie tu więcej na temat pełnomocnictw »

Droga pocztowa
Ustanowienie pełnomocnictwa wymaga wypełnienia, podpisania i odesłania listem pełnomocnictwa zgodnie ze wzorem dostępnym na stronie banku. Należy zachować formę pisemną.

Konsekwencje zerwania lokaty

Pełna utrata odsetek
Klient otrzymuje środki pieniężne w wysokości wpłaconego kapitału lokaty bez prawa do odsetek.

Gwarancja BFG
x

Gwarancja BFG

Gwarantuje zwrot pieniędzy zgromadzonych na lokatach w przypadku zawieszenia działalności banku lub SKOK'u - więcej o BFG znajdziesz tu »

do kwoty 100 000 EUR dla każdego klienta banku

 

SWOBODA

ZWIŃ

POKAŻ UKRYTE

Dostępność odsetek
 • odsetki dostępne po zakończeniu lokaty

Istotne ograniczenia
x

Istotne ograniczenia

Istotne ograniczenia dotyczą głównie lokat promocyjnych np. tylko dla "nowych Klientów" lub "nowych środków" - więcej znajdziesz tu »

 

JAK ZAŁOŻYĆ

ZWIŃ

POKAŻ UKRYTE

Proces zakładania lokaty

1. WNIOSEK
Plan Depozytowy +19 utworzyć możesz jedynie do konta osobistego z obsługą lokat. Najpierw należy więc założyć konto osobiste. Wniosek o otwarcie konta w Toyota bank możesz przesłać poprzez stronę internetową lub wydrukować i przesłać listem na adres banku. Do jego wypełnienia będziesz potrzebował danych z dowodu osobistego, dane adresowe i kontaktowe. Przygotuj się, by podać nazwisko panieńskie matki.
2. INFOLINIA
W ciągu 5 dni roboczych od przesłania wniosku bank telefonicznie skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia danych.
3. KURIER
Przed wizytą kuriera przygotuj dowód osobisty do okazania. Wtedy podpiszesz umowę, stosowne oświadczenia, otrzymasz dane aktywacyjne do bankowości internetowej i pokwitujesz odbiór. Umowa wejdzie w życie od następnego dnia roboczego.
4. LOKATA / ZYSKI
Po podpisaniu Pierwszej Umowy większość kolejnych wniosków można składać w postaci elektronicznej. Zaloguj się do panelu na stronie banku używając swoich danych dostępowych do konta osobistego. W dyspozycji otwarcia lokaty określisz m.in rachunek, z którego przelejesz środki na lokatę oraz sposób rozdysponowania kapitałem po upływie okresu lokaty.
5. UMOWA
Bank wyśle umowę na Twój e-mail.
6. PRZELEW
Zgodnie z umową dokonujesz przelewu na konto wskazane przez bank. Lokata zostanie otwarta jeszcze w dniu zrealizowania przelewu.

Podgląd formularza

toyota_bank_plan_depozytowy_19_formularz1.pngtoyota_bank_plan_depozytowy_19_formularz2.pngtoyota_bank_plan_depozytowy_19_formularz3.png

Średni czas zakładania / ilość stron formularza

15 min. / 3 strony

Potrzebne dane
 • dane z dowodu osobistego
 • telefon komórkowy
 • e-mail

 

INNE

ZWIŃ

POKAŻ UKRYTE

Bank
 • Toyota Bank

Premiera rynkowa
2015-08-26

Promowane w TV

nie

 

PODSUMOWANIE

ZWIŃ

POKAŻ UKRYTE

Atuty oferty
 • brak kwoty maksymalnej
 • możliwość zarządzania lokatą przez Internet

Opinia redaktora

Zakładając tę krótkoterminową lokatę nie zamrażamy swoich środków na dłuższy czas. Bank umożliwia Klientom zarządzanie lokatami przez internetowy panel, który dołączany jest do każdego rachunku osobistego. Krótki okres lokowania środków wraz z automatycznym odnawianiem pozwala na bieżąco zarabiać i nie martwić się terminem zakończenia lokaty. Plan Depozytowy +19 na 13 dni oferuje dużo bardziej atrakcyjne oprocentowanie, aczkolwiek w porównaniu do krótszych okresów (1, 2, 3 dni) posiada ograniczenia co do kwoty możliwej do wpłacenia na lokatę oraz co do maksymalnej ilości trzymanych na rachunku tego typu lokat. 

Ostatnia aktualizacja

25 września 2015, 10:43